• Ka väikesel muutusel võib olla nii suur efekt :)

  • Ühekordse hoolduse järgne vau-efekt!

  • Ka väga ebaühtlasi kulme on võimalik juba ühe korraga niii palju paremaks muuta! 

  • Näide sellest, kuidas kulmukuju võib silmad kurvameelseteks teha. Kui kulmu õigesti kujundada, saab tekitada hoopis silma “tõstva” efekti, mis kaotab näolt igasuguse kurvameelse ilme ning teeb silma avaramaks

  • Näide sellest, kuidas kulmukuju võib silmad kurvameelseteks teha. Kui kulmu õigesti kujundada, saab tekitada hoopis silma “tõstva” efekti, mis kaotab näolt igasuguse kurvameelse ilme ning teeb silma avaramaks

  • 4 kuuga toimunud areng

  • Ühe hooldusega kauniks saanud kulmud

  • Kliendi sirgetest kulmudest sai Mona juba ühe hooldusega niivõrd hea tulemuse. Selleks peab olema lihtsalt suurepärane kulmuspets! 

Kulmudisain

Kulmudel on meie välimuse juures oluline roll – nad raamivad nägu ja muudavad selle ilmekaks.

Kuid vale kujuga kulmud võivad rikkuda Su välimuse, tehes Sind vanemaks, muuta ilme liiga nukraks või liiga kurjaks, jätta üksteisest kaugel asetsevate silmade visuaali, rõhutada nina suuremaks või põski paksemaks ning korrastamata kulmudeta ei näi ka viimse täiuslikkuseni lihvitud jumestus korrektne.

Oled Sa vaadanud oma kulme ja mõelnud et nad tunduvad erinevad, liiga lühikesed, liiga peenikesed, sirged, ebaühtlased või erinevatel kõrgustel?

Väga oluline on leida oma näotüübile sobilik kulmukuju.
Õigesti kujundatud kulmud võivad maha võtta näolt aastaid, muutes silmad elavamaks ning nooruslikumaks. Õige kujuga kulmud viivad ka näojooned tasakaalu ning ilma igasuguse pikema jututa, teevad õigesti kujundatud kulmud Sind lihtsalt palju ilusamaks!
Ideaalse tulemuseni jõudmine võib võtta küll mõnel puhul aega, ent õigesti kujundatud ilusad ja loomulikud kulmud on seda igati väärt! Aitame Sul selgeks teha, mis peaks olema Sinu kulmuju juures teisiti, kulmustilidena omame sellel alal olulisi teadmisi ja kogemusi ning aitame ka Sul leida just Sinu näotüübile sobiliku kulmukuju.

Kulmudisain hõlmab erinevaid tehnikaid, sisaldades kulmukuju välja mõõtmist, toonimist, kitkumist, niiditamist ja trimmimist. Protseduuri kestus on ca.45 minutit.


Kulmumeik

Kui kulmudele on antud õige kuju ja toon, ei pruugi need veel välja näha nii täiuslikud kui me sooviksime. Tihti on sel juhul süüdi n-ö augud kulmudes, liiga hõre või lühike kulmukaar. Neid vigu saab oskusliku meigi abil parandada – augukohad täita, muuta kulme täidlasemaks ja kulmujoont jätkata. Teeme Sulle kulmumeigi iga kulmudisaini hoolduse lõpuks just Sinu kulmutüübile vajalike toodetega. Soovi korral saad stuudiost endale kaasa osta ka kulmumeigiks vajalikud tooted, mille abil saad ka ise oma kulmudele anda igapäevaselt kauni ja viimistletud tulemuse.