Kui kulmudele on antud õige kuju ja toon, ei pruugi need veel välja näha nii täiuslikud kui me sooviksime. Tihti on sel juhul süüdi n-ö augud kulmudes, liiga hõre või lühike kulmukaar. Neid vigu saab oskusliku meigi abil parandada – augukohad täita, muuta kulme täidlasemaks ja kulmujoont jätkata. Teeme Sulle kulmumeigi iga kulmudisaini hoolduse lõpuks just Sinu kulmutüübile vajalike toodetega. Soovi korral saad stuudiost endale kaasa osta ka kulmumeigiks vajalikud tooted, mille abil saad ka ise oma kulmudele anda igapäevaselt kauni ja viimistletud tulemuse.

Kulmudisaini ajal on hea võimalus värvida keemiliselt ka ripsmeid. Ripsmete keemiline värvimine on asendamatu variant neile, kes ripsmeid igapäevaselt tuššiga ei värvi ning suurepärane võimalus ka heledate ripsmetega ripsmetušši kasutajatele. Keemilise värvi abil on võimalik ripsmekarv värvida kogu karva ulatuses, mis annab silmadele eriti sügava ja tumeda ripsmekaare, kuna keemilise värvimisega saavad värvitud nii ripsmekarva otsad, kust tušš esimese asjana kuluma hakkab, kui ka ripsmejuured ja beebiripsmed, kuhu tušši kanda on pea võimatu.

Kuna armastame kulmude piirkonnas udukarvade eemaldamise puhul vaha asemel kasutada nahale tervislikumat karvade eemaldust-niiditamist, siis võimaldab see tehnika sama ohutult eemaldada ka nii ülahuule, lõuapiirkonna kui ka põskede piirkonna karvad ilma naha pinda puutumata. Samal ajal, kui kulmuvärv mõjub, saab kiirelt, lihtsalt ja ohutult eemaldatud ka ebameeldivad näokarvad.