Tahaksid tunda ennast jumestamisel enesekindlamalt? Oled uudishimulik, mida tähendab green beauty ning kuidas orienteeruda ilumaailmas tervislikul viisil? Meil on sulle oma pikaajalisest teekonnast palju jagada ning meil on au olla sinu teejuhiks loomuliku ja loodusliku ilu teekonnal.

10 aastat tagasi tõime mineraalkosmeetika näol green beauty Järvamaa naisteni. Oleme sellel teekonnal suutnud aidata lahendada mitmeid näonahaga seotud probleeme ning meieni on jõudnud palju tänulikke naisi, kes läbi meie kire looduskosmeetika vastu, on leidnud ka enda tee tervisliku jumestuse ja kosmeetikani. Meie südameasjaks on inspireerida naisi avastama ilu eneses ning õpetada täiustama oma meigioskuseid.

Oleme valmis jagama sinuga oma teadmisi jumestuskunstist, loodustoodetest ja loomulikust lähenemisest ilule. Need teadmised on muutnud nii meie kui ka paljude meie klientide elu ning mõistet ilust ja kosmeetikast.

Esimene kohtumine 

Meie esimesel kohtumisel viime sind koduse näohoolduse rituaalideni. Saad teada, miks on oluline hoolida oma näonahast ning kuidas seda teha. Aitame orienteeruda, millised green beauty tooted enda näohooldusrutiini valida ning kuidas on neid kõige efektiivsem kasutada ja omavahel kombineerida. 

Seejärel liigume edasi jumestamiseni. Samm-sammult õpetusi jagades teeme sulle kerge jumestuse. Saad teada, kuidas rõhutada mineraalkosmeetika abil oma loomulikku ilu. Jagame nippe ja tehnikaid, mis viivad sinu teadmised jumestamisest uuele tasemele. Tead edaspidi, kuidas saavutada naturaalne tulemus ja millised on kõige efektiivsemad mineraalkosmeetika kasutamise tehnikad. Innustame sind seda maailma avastama, isegi kui sa ei kasuta igapäevaselt meiki või ei tunne ennast selles enesekindlalt.

 

Teine kohtumine

Teisel kohtumisel juhendame sind iseenda jumestamisel. Esimesel kohtumisel õpitud teadmisi praktiliselt rakendades on võimalik kindlasti oluliselt rohkem õppida. Teeme koos kõik läbi, alustades näohooldusest. Saad teada kuidas vältida jumestamisel levinud vigu. Mõnikord piisab näiteks meigipintsli natukene valesti hoidmisest, mistõttu on keeruline jõuda soovitud tulemuseni. Ja loomulikult toetame sind kogu protsessi juures, et lahkuksid enesekindla iseenda jumestuskunstnikuna :).