Ilukonsultatsioon / iluteenused

Kui sa pole proovinud varem Bellapierre tooteid, siis on see sinu jaoks kindlasti midagi väga uut. Mineraalkosmeetika kasutamine on niivõrd lihtne, et ka kõige kiirema elustiiliga naised leiavad selle aja, et Bellapierre tooteid kasutades näha iga päev välja loomulikult kaunimad. Lisaks sellele, et saad end igapäevaselt ilusaks muuta mineraalkosmeetika toodetega, mis on ohutu koostisega, aitavad need kaitsta ka Su nahka kahjulike keskkonnamõjude eest.

Loe siit rohkem Bellapierre kosmeetika imelistest omadustest!

Konsultatsiooni käigus selgitan välja Sinu nahatüübi, kasutan Sulle sobivaid näohooldustooteid ning teen kerge meigi spetsiaalselt Sinule välja valitud toodetega. Konsultatsiooni tulemusena õpid, kuidas jumestada end nii, et näeksid igapäevaselt hea välja, saavutades loomuliku ja värske jumestuse.
Ilukonsultatsioon kestab 60 minutit ning maksab 35€. Konsultatsioonitasu kehtib kosmeetikat ostes maksevahendina!

Kosmeetikatoodete valik poodides on tänapäeval väga lai. Tihti seisab ostja pika kosmeetikaleti ees, oskamata omale sealt sobivaid tooteid leida. Seega raisatakse asjatult raha, ostes proovimiseks midagi, mis hiljem meigikotti lihtsalt seisma jääb või jäetakse toode üldse ostmata, kuna ei osata lihtsalt valida.

Olen oma töös kokku puutunud naistega, kes väidavad, et nad ei meigi ennast igapäevaselt, sest nad lihtsalt ei oska seda või ei oska nad valida endale sobivaid kosmeetikatooteid.

Sellepärast pakungi Sulle võimalust tulla stuudiosse, et saada professionaalset nõu kosmeetikatoodete ning nende sobivuse kohta just Sinu nahal ning võimalust enne ostmist neid ka omal nahal proovida.

Stuudios on olemas Bellapierre mineraalkosmeetika alus näidistoodetega, mille hulgast leiame kindlasti just Sulle sobivad tooted ja toonid. Väljavalitud tooteid on Sul võimalus endale ka stuudiost soetada.