“Olen Mari iluteenustega väga-väga rahul. Tema meigitooli võib rahuliku südamega istuda- tulemus on alati 100% super. Aitäh Mari!”

“Olen Sinu tööga väga rahul. Oskad suurepäraselt kulme disainida ja soovitan Sind julgelt teistelegi!”

“Meik sai kena, loomulik, nahale kerge ja püsis kaua … varaste hommikutundideni!

“Tänu Marile sain ma teada oma tänaseks lemmikutest- Bellapierre’i kosmeetikatoodetest. Mari keskendub igale kliendile individuaalselt. Ta on oma ala spetsialist. Soovitan julgelt!”

“Olen Mari teenusega väga rahul! Mari ise on väga sõbralik ja vastutulev inimene. Oma tööd teeb ta suure pühendumusega ja hoolikalt. Soovitan soojalt ka teistele Mari teenuseid.”

 “Olen Mari jumestusteenuseid kasutanud mitmeid kordi. Nii fotomeigiks kui ka erinevatele üritustele. Olen tema tööga alati rahule jäänud. Need on olnud ilusad ja püsivad. Samuti olen võtnud Marilt ka konsultatsiooni, kuidas endale igapäeva meiki teha. BB tooted, mida Mari kasutab ja soovitab on lihtsalt supermõnusad ja lihtsad kasutada. Üks minu erilisi lemmikuid on kulmu/silma pigmentide komplekt.”

“Mari kätesse olen oma näo ja juuksed usaldanud juba mitu korda ja alati tulemusega ka sajaprotsendiliselt rahule jäänud. Seejuures tasub mainimist, et Mari ei suru peale oma arvamust vaid lõpptulemuseni soengu või jumestuse osas oleme alati jõudnud koostöös. “Sa näed nii shikk välja” või “tänase peo peategelane” – taoliste komplimentide osaliseks võib saada igaüks, kes kasutab Mari meigistuudio teenuseid.”

“Mari teeb oma tööd uskumatu kire ja pühendumusega, mis on alati parim edu retsept. Olen tema teenuseid kasutanud juba aastaid ja algusest peale imestanud, kui hea silm Maril on. Kõige andekam jumestuskunstnik, keda soovitada oskaksin!”

“Mari on ainukene inimene kellel laseksin endale veelkord meiki teha. Väga andekas ja kuldsete kätega ilutegija. Sinu enda välimus kutsub juba Sinu juurde tulema :)

“Ülipositiivne, et Paides on lõpuks salong, kust saab peamised iluteenused kõik ühest kohast. Tähtsaim aga see, et kvaliteedi ja rahulolu pärast pole seal vaja muretseda kunagi. Kaunis koht ja super teenindus !!”

“Mari on alati tore ja põnev külla oodata, sest ta teeb inimesed ilusaks! Isegi siis, kui ise täpselt ei tea, milline sel korral otsustad välja näha, siis Mari peale saab kindel olla – tulemus on alati suurepärane! Ta on lisaks erilistele oskustele ja väga heale maitsele ütlemata armas ja imeilus naine!!!

“Jäin Mari tehtud piduliku jumestusega üliväga rahule. Seltskonnakaaslaste kommentaarid minu aadressil: “Vau, lausa särad, kes jumestuse tegi?”,  ”Väga oskuslik jumestus, paistad tunduvalt noorem!”… räägivad enda eest. Mainimata ei saa jätta töös kasutatud toodete suurepäraseid omadusi.
Kindlasti kasutan Mari Meigistuudio teenuseid ka tulevikus ning soovitan neid julgelt oma tuttavatele.”

„Minu jaoks oli sel tähtsal päeval kolm olulist kriteeriumit, milles ma polnud nõus järeleandmisi tegema: kvaliteet, mugavus ja meeleolu. Usaldasin end Mari kätesse, kes on õppinud ja kogenud professionaal, mistõttu sain töö kvaliteedis kindel olla. Tema kvaliteedi märgiks pole pelgalt tööle pühendumine, detailsus ja suurepärased vahendid, vaid ka kliendikeskne lähenemine, võttes arvesse kõiki minu soove ja vajadusi. Võib ilmselt liialdamata öelda, et kui meikimine on kunst, siis Mari on kunstnik.
Rääkides mugavusest, on rõõm tõdeda, et Mari näol pole tegemist ainult jumestuskunstniku vaid ka suurepärase soengukunstnikuna, mistõttu on pruudi ettevalmistamise protsess igati aega, energiat ja närve säästev protsess. Kokkuvõttes võib öelda, et tänu Marile oli minu pulmapäev meeleolukas, meeldejääv ja absoluutselt nauditav!”

“Mari teeb oma tööd alati väga professionaalselt. Isegi kõige otsustusvõimetumale kliendile suudab ta mõne sekundilise mõttepausi järel soovitada just hetkel kõige paremini sobivaid lahendusi. Jumestus, juuksed, küüned – kõik ühest kohast ja mis kõige olulisem ka hea enesetunne kauba peale! Soovitan!”

Kvaliteetsed töövahendid, enda pidev täiendkoolitamine ja kõrged nõudmised iseendale pole jäänud kvaliteeti hindavale kliendile märkamata. Mari armastus oma töö vastu paistab välja igast tema käeliigutusest ja kliendiga suhtlemisest. Teenindusruumi miljöö on maitsekas, teenindus sõbralik ning oma ala täielik professionaalsus tuntud üle vabariigi. Hea suhtlemisoskus ja positiivne hoiak loovad Mari Meigistuudios alati rõõmsa tuju ja oodatud kliendi tunde.

Mari tehtud tööd räägivad iseenda eest rohkem kui üks reklaam teha suudaks. Ülimalt tore, et Paides on kvaliteetne ilustuudio, koht, kus kliendi rahulolu on teenindaja jaoks number üks ja teenus alati kvaliteetne-professionaalne.“

„Mari Meigistuudio ongi tõesti parim Paides. Pöördun ainult Mari stuudiosse. Mari Meigistuudiol on kõik teenused laitmatult head.

Olen jälginud Mari Meigistuudio töid ja tegemisi sotsiaalmeedia vahendusel ning fotograafide blogidest – mitte ühestki teisest Paide salongist pole nii palju head näinud ja kuulnud.

Mari on täpselt parajas koguses suhtleja, ei liiga palju ega ka liiga vähe.  Ta on alati nõuga abiks. Jumestust tehes annab ta alati nõu ja näpunäiteid, kuidas ma oma meiki ka ise paremini teha saaksin. Soovitab ka tooteid, mida isegi kasutab oma töös. Ma olen mitmete tema soovitatud toodete püsikasutaja ning 100% rahul. Ja ta mitte ainult ei soovita neid kasutada, vaid ta õpetab neid ka kasutama! Minu igapäeva ja ka pidupäeva make-up poleks pooltki nii hea, kui Mari poleks mulle 3 aastat tagasi esimest korda kohtudes jumestuse näpunäiteid andnud. Mari on siiras, osav ja hea! Oma alal on ta professionaal.“

„Mari Meigistuudio on minu jaoks kindlasti parim teenindusettevõte Paides ja Järvamaal, kuna juba stuudiosse sisse astudes nähes Mari sõbralikku näoilmet ja sooja vastuvõttu tekkis hubane ja kodune tunne- mind justkui oodatakse siia, tundus, et ma oleksin seal maailmanaba. Sealne õhkkond oli minu jaoks ülimalt rahustava toimega ja samuti sain ma Mari poolt sellise teenuse, mis oli kindlasti rohkem kui ma oskasin oodata. Samuti on Mari ise hästi soe ja rahustav inimene. Toolil istudes kippus lausa uni peale tulema ja  hirmus tundus, et varsti tuleb sealt lahkuda, kui töö valmis. Ei saa kindlasti jätta mainimata vastuseid meilidele, mis oli personaalne pöördumine ja ülimalt soe. Esmakordne aja broneerimine oli minu jaoks väga otsustav ja ma sain kohe veendumuse edaspidiseks, et tahan tema teenuseid hakata kasutama. Mari suhtumine, sõbralikkus ja korralik töö-mida saaks üks klient veel tahta.

„Mari võtab igat klienti individuaalselt. Mari Meigistuudios on alati hubane ja sõbralik õhkkond. Kui mõnes salongis ei julge küsida mõnda küsimust, siis Mari juures julgen ma küsida kõike – ta vastab sõbralikult ja professionaalselt. Isegi kui pole näiteks pandud aega Mari juurde, tean ma, et võin talle kindlasti helistada või kirjutada, kui tekib mõni küsimus või mure.  Ainukene stuudio/salong Paides, mida julgen ka teistele soovitada.“

„Pole saanud siiani nii palju nõu, mida oma kulmudega teha ja peale Mari juures käiku näevad naised alati kordades paremad välja kui ennist. Mis pealmine-teenindaja on ülimalt sõbralik ja hooliv.“

„Mari Meigistuudios olen käinud kulmudisainis ning arvan et see on tõesti Paides parimal tasemel. Käin kulmudisainis Tartust Paidesse, sest Mari oskab seletada kuidas ja miks on vaja kulmusid disainida vastavalt kliendi soovile ning tema näokujule. Mari seletab igal korral, kuidas kulmud on kasvanud, mida nüüd vaja korrigeerida oleks ja peale kulmude disaini ta peidab ka meigiga ärritunud naha – seda nimelt igal pool ei teha. Mari juures meeldib mulle see, et ta ei tee klientidele nö. stampkulmusid.

Olen Mari Meigistuudioga igati rahul. Mari teeb oma tööd hästi, alati tuleb klientidele vastu ja on viisakas ja sõbralik klienditeenindaja.“

“Kindlasti nimetan Mari Meigistuudios pakutavad teenused Paides parimaks, muidu ma ei sõidaks Tallinnast Paidesse seda teenust tarbima! Mari Meigistuudios pakutav kulmudisain on parimal tasemel Paides, kuna tegija on tasemel ja pidevalt täiendab ennast uute asjadega antud valdkondadest.“

Mari on väga professionaalne meikar, sõbralik, abivalmis väga hea suhtlemisoskusega. Annab väga head ja professionaalset nõu jumestamise ja kulmude kohta.  Ta annab nõu asjades, millesse ta ise usub!!! See on meile kui klientidele väga tähtis.

Teenindusruumide miljöö on väga armas ja hubane. Asukoht väga hea.

Ta teeb oma tööd väga suure hoole ja armastusega. Ta pakub tooteid ja teenuseid mis aitavad naiste igapäevaelu lihtsamaks teha.

Paides on ta parimal tasemel, kuna naised kes on leidnud tee tema juurde ei vaheta teda enam kellegi teise vastu välja. Olen ise pikalt kasutanud tema teenuseid ja enamiku oma tuttavatest samuti Mari juurde saatnud. Kõik on väga rahule jäänud .“

„Meikari pofessionaalsus aitas leida konkreetsele fotosessioonile täpselt sobiliku jumestuse, arvestades minu nahka, näojooni jne.

Teenindus on äärmiselt sõbralik, kerge suhtlus, teenindusruumid hubased.

Ühest käigust piisas, et olen edaspidi püsiklient!“

„Parim teenindaja Paides, alati on Mari Meigistuudiosse hea minna ja lausa ootad juba oma aega.Teenindusruum on seal hubane ja mugav. Mariga on hea suhelda ja koju minnes on tuju super. Olen kasutanud kulmudisaini, jumestust ja ilukonsultatsioone. Mari Meigistuudio on kindlasti professionaalsem iluettevõte Paides.“

„Elan Pärnus ja käin Paides Mari Meigistuudios, peamiselt kulmudisainis. Vahemaa on küll pikk aga see on seda väärt. Kvaliteedis võin alati kindel olla! Pole veel kordagi pidanud tema töös pettuma! Pigem vastupidi, alati üllatun, kui head tööd võib üks noor naine teha. Mari juurde minnes on alati hea tuju ja sealt tulles veel parem.“

„Olen eelnevalt käinud ka teistes salongides, kuid sellist professionaalsust pole varem kohanud.  Mulle meeldib, et Mari ütleb kohe ära, kuidas võiks olla ja mis kliendile võiks sobida.  Ühegi teise teenusepakkuja juures Paidest, ei ole ma ära minnes vaadanud peeglisse ja mõelnud, et vau, kas see olen tõesti mina. Mari on nimetatud teenustele spetsialiseerunud ning kasutab oma töös kvaliteetseid kosmeetikavahendeid ja professionaalseid töövõtteid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Mari Meigistuudio on küll pisike, kuid see-eest teenused, mida seal pakutakse ja millise professionaalsusega neid tehakse, on kordades suuremad. Arvan, et iga naine, kes salongi uksest välja astub, vaatab enne lahkumist  peeglisse ja mõtleb „Küll ma olen ikka ilus!“

„Ma pole kunagi näinud, et keegi nii hästi teeb kulmudisaini ning Mari on väga keskendunud oma tööle ja naudib seda.“

„Nii mina kui ema oleme saanud tagasisidet selle kohta, kui ilus on pärast Mari Meigistuudio külastamist meie kulmujoon. Positiivne tagaside annabki aimu, et Mari on ennast professionaaliks koolitanud ning teeb asja südamega ehk on parim!“