Olen Bellapierre kosmeetika fänn olnud juba aastaid. Jumestuskunstnikuna olen saanud proovida ka paljude erinevate kosmeetikabrändide tooteid ning tean, milline toode või bränd on parima tulemuse saavutamiseks õige valik. Bellapierre tooted on vaieldamatult ühed parimad vahendid saavutamaks kauapüsiva ja loomuliku jumestuse ning on sealjuures ohutud sinu nahale.

Tooted on auhinnatud 2008 – 2013 „Natural Health & Beauty Award for Excellence“ võitjaks, ehk siis Bellapierre on tervisele kõige ohutum ja kvaliteetsem mineraalkosmeetika. 2013. aastal toimus Londonis ka „Organic & Natural Beauty Show”, mille raames nimetati Bellapierre mineraalkosmeetika kuningannaks.

Toon välja mõned põhjused, miks ma just nimelt selle kosmeetika juurde püsima olen jäänud:

  • Bellapierre jumestuspõhjad lasevad nahal hingata. Seda on tunda eelkõige sellena, et seda pole tunda
  • Tihti jätavad jumestuskreemid näole „maski“ tunde. Seda sellepärast, et jumestuskreemi kihi all on poorid umbes, ega saa hingata.
  • jumestus näeb välja loomulik. Kõik, mis vaja on peidetud, nahatoon on ühtlane, kuid näol ei ole silmatorkavat kihti.
  • Püsivus. Bellapierre tooted ei «jookse» mööda nägu alla, ei valgu laiali ega kogune kortsukestesse.
  • Ohutus. Bellapierre mineraalkosmeetika on 100% looduslik. Pole vaja muretseda selle pärast, kuidas igapäevaselt näole kantud kosmeetika mõjutab nahka ja organismi pärast aastatepikkust igapäevast kasutust. Samuti võib olla kindel, et tooted ei tekita klientidel allergilist reaktiooni.
  • Ravi. Nagu öeldud, ei ummista Bellapierre jumestuspõhjad nahapoore. Kandes poore ummistavat jumestuskreemi põletikuliste punnikestega näonahale, mõjub jumestuskreem vistrike tervenemisele pärssivalt. Ummistunud pooride tõttu ei saa põletikukolded paraneda. Bellapierre’i mineraalkosmeetikatoodeta üheks komponendiks on tsink, mis toimib põletikuvastaselt. Tekkinud põletiku puhul soovitatakse isegi eelnevalt puhastatud nahale kanda ööseks mineraalpuudrit. Magamise ajal poorid laienevad ja kasulikud mineraalained saavad oma ülesannet täita, alandades hommikuks põletikku.