Miks mineraalne jumestuspõhi?

Tegu on tõelise leiutisega kosmeetika maailmas, mis on samal ajal nii ideaalne meik kui ka naha ravitoode, kuna regulaarsel kasutamisel parandab see naha tekstuuri ning muudab naha siledamaks ja nooremaks. Tänu mineraalide ravitoimele sobib kasutamiseks isegi peale laser- ja keemilist piilingut ning peale muid naharavi protseduure, kiirendades naha paranemisprotsessi.

Tavapärased jumestuskreemid on valmistatud 90% täiteainetest ja 10% värvipigmendist. Täiteained nagu talk, õlid, säilitus-, värv- ja lõhnaained on nahatalitluse häirete ja nahaärrituste peamised põhjustajad. Mineraalse jumestuspõhja valmistamisel on välditud täiteainete kasutamist. Näiteks talki näol on tegemist levinud koostisainega tavapärastes jumestusvahendites, kuid sellel on kantserogeensed omadused.

Vastavalt vajadusele võib Bellapierre mineraalpõhjaga katta nii kergelt, kui ka väga põhjalikult, peites isegi selliseid naha probleeme nagu akne, rosacea, ekseem ja kuperoos, säilitades samas terve ja loomuliku naha efekti.Vastupidiselt tavalisele dekoratiivkosmeetikale lasevad mineraalpuudrid nahal hingata, lukustamata sellesse toksiine ja jääkaineid.

Naturaalne päikesekaitse SPF15

Koosneb ainuüksi looduslikest komponentidest:

    • Tsinkoksiidid – naturaalne päikese kaitse SPF 15, põletikuvastane.
    • Titaniumdioksiidid – naturaalne päikesekaitse SPF 20.
    • Vilgukivi – kattev ja valgustpeegeldav mineraal, on tunnistatud dermatoloogide poolt: ei tekita komedoone, ei ummista poore, põletikuvastane, mõjub antioksüdandina, UVB ja UVA kaitse (SPF15), katab kõiki naha probleeme (akne, rosacea, ekseem), noorendamise efekt: vähendab kortsude nähtavust.
    • Raudoksiidid – looduslikud mineraalpigmendid, tugevdavad naha kaitsesüsteemi.

Toode ei rikne, puudub säilivusaeg.