Pruudimeik ja soeng

Pruudimeik ja -soeng on tõelise kunsti loomine ja meigikunstniku jaoks kindlasti ka üks kõige vastutusrikkaim ülesanne. Samas on see ka üks inspireerivamaid ettevõtmisi ja seega suhtun sellesse eriti suure kire, elevuse ja energiaga. Pulmapäev on üks Sinu elu kõige olulisem sündmus ja selle puhul väärid Sa ka oma elu parimat väljanägemist. Veatu jumestus, kaunis soeng ja särav väljanägemine mitte ainult ei tee Sind ahhetamapanevalt ilusaks vaid annab Sulle ka vajaliku enesekindluse elu tähtsaimaks päevaks. Pulmafotograaf jäädvustab sellest päevast iga hetke. Olles teinud pikalt koostööd fotograafiga tean täpselt, kuidas panna sinu ilu särama ka piltidel (vt fotomeik). Pulmapäeval tehtud fotodel on Su ilu ka alatiseks jäädvustatud. Jumestust ei tasu peljata ka peigmeestel – et fotode pealt tumedad silmaalused ja nahavead välja ei paistaks, on soovitatav nägu kergelt jumestada.

Proovipäev

Proovipäeva soovitan eranditult igale pruudile. Kindlasti omad ettekujutlust sellest, milline võiks pulmapäeval olla Su meik ja soeng, proovipäev ongi selleks, et ideaalsele lõpptulemusele võimalikult lähedale jõuda. See on ka võimalus oma valikud veelkord läbi mõelda ja mulle oma soovidest ja eelistustest rääkida. Nii on ka minul võimalust luua endale Sinu soove arvestades põhjalik ettekujutus lõpptulemusest ja õigel päeval sujub töö ka seetõttu kiiremini.

Pakun pruudile võimalust tulla pulmapäeval stuudiosse koos oma kaaskonnaga. Soovi korral võid kaasa võtta ema, õe, sõbrannad või pruutneitsid ning lasta ka neile teha kaunis meik ja soeng.

„Minu jaoks oli sel tähtsal päeval kolm olulist kriteeriumit, milles ma polnud nõus järeleandmisi tegema: kvaliteet, mugavus ja meeleolu. Usaldasin end Mari kätesse, kes on õppinud ja kogenud professionaal, mistõttu sain töö kvaliteedis kindel olla. Tema kvaliteedi märgiks pole pelgalt tööle pühendumine, detailsus ja suurepärased vahendid, vaid ka kliendikeskne lähenemine, võttes arvesse kõiki minu soove ja vajadusi. Võib ilmselt liialdamata öelda, et kui meikimine on kunst, siis Mari on kunstnik. Rääkides mugavusest, on rõõm tõdeda, et Mari näol pole tegemist ainult jumestuskunstniku vaid ka suurepärase soengukunstnikuna, mistõttu on pruudi ettevalmistamise protsess igati aega, energiat ja närve säästev protsess. Kokkuvõttes võib öelda, et tänu Marile oli minu pulmapäev meeleolukas, meeldejääv ja absoluutselt nauditav!”