Kõik kulmudest

KULMUDISAIN

Kulmudel on meie välimuse juures oluline roll – nad raamivad nägu ja muudavad selle ilmekaks.

Kulmudisain hõlmab endas kuju välja mõõtmist, värvimist, kitkumist, niiditamist, trimmimist ja kulmumeiki.

Meie eesmärgiks on luua loomulik, personaalselt kujundatud kulmukaar. Aitame Sul selgeks teha, mis peaks olema Sinu kulmukuju juures teisiti ning leiame just Sinu näokujule sobiliku kulmukuju.

Kulmudisaini abil on võimalik muuta ja tasakaalustada näo sümmeetriat, võtta näolt maha aastaid, ilmestada silmi ning ilma pikema jututa- teevad õigesti kujundatud kulmud Sind lihtsalt palju ilusamaks!

Omame aastatepikkuseid kogemusi ja teadmisi kulmudisaini spetsialistidena ning tegutseme selle nimel, et muuta naiste välimust läbi kulmudisaini.

KULMUMEIK

See on meie töös igapäevane, kui naised ütlevad end peeglist vaadates:” Ohhh kui ilus! Oskaks ma ise ka endale sellist kulmumeiki teha.”

No meie usume, et sa oskadki!

Sul on vaja lihtsalt teada, millised on veatu kulmumeigi saladused. Ja sellel koolitusel hoolitseme meie selle eest, et sa neid teadmisi ka rakendada oskaksid.

Kogenud kulmudisaineritena on meil jagada palju häid nippe just keerukana tunduva kulmumeigi valdkonnas.

Sellel praktilisel koolitusel keskendume puhtalt kulmudele, et teha puust ja punaseks korrigeeriva ja loomuliku kulmumeigi põhitõed. Erinevate nippide käigus saad teada näiteks- kuidas liiga peenikesed või hõredad kulmud meigi abil volüümikamaks muuta või kuidas liialt üksteisest kaugel asetsevad kulmud meigi abil üksteisele lähemale tuua. Näitame, millise tehnika abil saad loomuliku tulemusega kulmumeigi ning vaatame ka põhjalikult üle, milliseid vahendeid ja tooteid kulmumeigiks kasutada.